Cześć, post jest nietypowy, bo wyjątkowo nie będzie nagrania. Spisując pomysły na podkasty bazuję na moich odczuciach oraz problemach moich kursantów, jednak chciałabym poznać Twoją opinię. Jakie aspekty gramatyki są dla Ciebie wyjątkowo niejasne? Jakie zagadnienia gramatyczne chciałbyś/ chciałbyś powtórzyć?

Jak już pewnie zauważyliście moje podkasty to nie tylko gramatyka, ale uważam że na samym początku warto o nią zadbać, żeby nie wykształcać błędnych nawyków w tworzeniu zdań. W kolejnych wpisach będzie czekała na was spora dawka słownictwa i tutaj też chciałabym poznać Twoją opinię. Jakie tematy są dla Ciebie szczególnie interesujące? Swoje opinie możecie wyrażać w komentarzach lub w prywatnej wiadomości na tedesconiemiecki@gmail.com. Pamiętajcie, że każdy odcinek nagrywam z myślą o Was, dlatego ważne jest dla mnie Wasze zdanie i Wasze potrzeby językowe.  Pozdrawiam Was i życzę dużo sukcesów w nauce języka niemieckiego.

4 komentarze

 1. Kamila

  Dzień dobry.

  Na podcast trafiłam dzięki aplikacji spotify. Jestem jego wielką fanką. Mam nadzieję, że seria będzie nadal nagrywana. Temtem jaki by mnie najbardziej interesował jest lekcja “niemiecki w biurze” / “niemiecki u lekarza” itp.

  P.S. Dziękuję za lekcje! Gramatyka w końcu stała się zrozumiała 😉

  Pozdrawiam serdecznie,
  Kamila

  Odpowiedz
  • Joanna Fryske

   Takie wiadomości są niesamowite! Proszę mi wierzyć, że kiedy nagrywam odcinek to się zastanawiam, czy ktoś tego słucha, czy ktoś coś zrozumie, i dzięki takim wiadomościom wiem, że to wszystko ma sens! Bardzo dziękuję. Niemiecki w biurze pojawi się na 100% bo bardzo lubię taką tematykę. Pozdrawiam

   Odpowiedz
 2. Uczeń

  Pani Joanno, zdecydowanie słuchamy, powiem więcej, są bardzo dobre 🙂

  Odpowiedz
  • Joanna Fryske

   Dziękuję!

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest