Zaznacz stronę

Kurs online

Niemieckie wyżyny- gramatyka na poziomie B1  
Dołączam do kursu

Masz wrażenie, że Twój niemiecki utknął w martwym punkcie i nie idziesz na przód?

Czy takie zdania jak “Ich würde das anders machen”  lub “Wenn ich das bloß gewusst hätte” są poza Twoimi  możliwościami językowymi?

Masz czasem wrażenie, że gramatyka na poziomie B1 jest tylko dla bardzo zaawansowanych, młodych i zdolnych? Czy Twój język brzmi sztywno oraz książkowo i masz wrażenie, że brzmisz nienaturalnie?

Czy trudno Ci Twoimi zdaniami wyrazić emocje? Czy czasami czujesz zażenowanie prostą strukturą swoich zdań? Czy na myśl o czasowniku werden i jego wszystkich formach, pojawiają się na twoim czole krople potu? Unikasz czasownika lassen jak ognia?

Marzysz o tym, żeby Twój niemiecki wszedł na zupełnie inny poziom?

Chcesz poznać struktury gramatyczne, które pozwolą Tobie gdybać, wyrażać coś w sposób uprzejmy i grzeczny?

Chcesz poznać partykuły, które nadadzą Twojemu językowi naturalności?

Chcesz skorzystać z zupełnie nowych możliwości zawodowych dzięki wyższemu poziomowi języka?

Niższa cena tylko do

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Czym jest ten kurs?

Kurs online  Gramatyka B1 to wybór najważniejszych zagadnień gramatycznych na poziomie b1. Są to zagadnienia kluczowe, które pojawiają się niemal w każdej rozmowie, w każdym artykule, w każdym doniesieniu prasowym. Każde zagadnienie wytłumaczone jest w prosty, obrazowy sposób i poparte przykładowymi zdaniami.  Oto lista tematów, które opanujesz na kursie:

  • Passiv  czas teraźniejszy 

  • Passiv przeszłość

  • Passiv z czasownikami modalnymi

  • Bezokolicznik z zu

  • Czasowniki zwrotne w Dativ

  • Konjunktiv Präsens

  • Konjunktiv Vergangenheit

  • Czasownik lassen

  • Spójniki wieloczłonowe

  • Partykuły

299zł

249 zł

LEKCJE VIDEO

Lekcje video, oglądasz kiedy chcesz i gdzie chcesz. To jak lekcja indywidualna, oglądasz, robisz notatki, a jeśli nie rozumiesz- piszesz do mnie wiadomość. Każdą lekcję możesz oglądać dowolną ilośc razy. 

 LEKCJE W  FORMACIE AUDIO

Nie masz czasu na oglądanie video? Kein Problem. Każda lekcja jest również w formie audio. Ściągasz plik mp3 na dowolne urządzenie i chłoniesz wiedzę w kolejce w supermarkecie, czy samochodzie. Brak czasu już nie jest wymówką. 

 NOTATKA GRAFICZNA

Streszczenia każdego zagadnienia w cudownej oprawie graficznej. Drukujesz lub używasz w formie elektronicznej i  możesz zabierać się do ćwiczeń. Jeśli jesteś wzrokowcem, ta notatka to raj. Cała lekcja zebrana na jednej stronie a4. 

 ĆWICZENIA INTERAKTYWNE

Chcesz poćwiczyć w pociągu lub oglądając serial?Ćwiczenia interaktywne sprawdzą się same i wyświetlą prawidłową odpowiedź. Możesz rozwiązywać je nawet na komórce.Ćwiczenia możesz rozwiązywać  kilka, a nawet kilkanaście razy. 

 

 ĆWICZENIA Z KLUCZEM DO WYDRUKU

Każda lekcja ma zeszyt ćwiczeń z zadaniami oraz kluczem. Jeśli lubisz pisać na papierze i jesteś wzrokowcem, to rozwiązanie będzie idealne. Drukujesz notatkę wraz z ćwiczeniami i nie musisz walczyć z rozpraszaczami na komputerze. 

 

PLANER DO NAUKI

Nauka języka to nie miejsce na spontaniczność. Zaplanuj pracę nad kursem w planerze do wydruku. W planerze rozpisane zostały poszczególne lekcje oraz rozbite na obejrzenie lekcji i zrobienie ćwiczeń. Wyobraź sobie, że cała lista jest odhaczona, a cała wiedza jest już w Twojej głowie. 

Niższa cena tylko do

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Co zyskasz na tym kursie? Co się stanie, jeśli dołączysz do kursu?

Zadzieję się magia. 

Zrozumiesz, że zaawansowana gramatyka wcale nie jest trudna. Są to powtarzalne zasady, które przedstawione w logiczny sposób stają się automatyczne. 

Mój kurs ucina wszystkie Twoje wymówki wraz z brakiem czasu, motywacji oraz wiekiem na czele.

Znajdziesz czas, ponieważ możesz obejrzeć, a nawet posłuchać lekcji  nawet jadać samochodem, czy idąc do Biedronki. Ty robisz zakupy, a ja opowiadam Tobie o stronie biernej. Jedziesz samochodem, a ja opowiadam o zastosowaniach czasownika lassen. 

Kurs Gramatyka B1 pozwoli Tobie lepiej wyrażać swoje myśli, nauczy jak za pomocą magicznych partykuł wyrazić ironię, pytanie retoryczne czy uprzejmą prośbę. 

Zyskasz pewność siebie podczas rozmowy, a Twoje rozumienie artykułów prasowych, czy wiadomości wejdzie na zupełnie inny poziom. Twoja pewność językowa dosłownie wystrzeli w kosmos.

Dzieli Cię od tego tylko 11 lekcji tego kursu. 

299zł

249 zł

Kto stoi za tym kursem i włożył w niego całą swoją wiedzę?

Nazywam się Joanna Pelczyńska-Fryske i od wielu lat przekonuję, że język niemiecki nie jest fizyką kwantową i może być ciekawy jak najlepszy serial na Netflixie. Mam za sobą tysiące lekcji indywidualnych, na których najbardziej zawiłe zagadnienia gramatyczne tłumaczę, jakby to było dodawanie do 10. Widzisz te poplątane sznurki na zdjęciu? To niemiecka gramatyka, z którą się rozprawiam. 

Ale co ja tam wiem, zobacz co mówią o mnie moi uczniowie. 

To mówią o mnie moi uczniowie

Co zyskasz na tym kursie? Co się stanie jeśli dołączysz do kursu?

Zadzieję się magia. 

Zrozumiesz, że zaawansowana gramatyka wcale nie jest trudna. Są to powtarzalne zasady, które przedstawione w logiczny sposób stają się automatyczne. 

Mój kurs ucina wszystkie Twoje wymówki wraz z brakiem czasu, motywacji wraz z wiekiem na czele. Znajdziesz czas, ponieważ możesz obejrzeć a nawet posłuchać lekcji  nawet jadąc samochodem, czy idąc do Biedronki. Ty robisz zakupy, a ja opowiadam Tobie o stronie biernej. Jedziesz samochodem, a ja opowiadam o zastosowaniach czasownika lassen. 

Kurs Gramatyka B1 pozwoli Tobie lepiej wyrażać swoje myśli, nauczy jak za pomocą magicznych partykuł wyrazić ironię, pytanie retoryczne czy uprzejmą prośbę. 

Zyskasz pewność siebie podczas rozmowy, a Twoje rozumienie artykułów prasowych, czy wiadomości wejdzie na zupełnie inny poziom. Twoja pewność językowa dosłownie wystrzeli w kosmos.

Czego pozbawiasz się nie uczestnicząc w kursie?

Będziesz szukał tych treści w  książkach, oglądał video na yt, probował nauczyć się na własną rękę  i stracisz mnóstwo czasu. Twój niemiecki stanie w miejscu i nie rozwiniesz go, cały czas używając dobrze znanych, prostych struktur na poziomie a1 i a2.

Twoje wypowiedzi będą uboższe o partykuły, które wzmacniają nasze wypowiedzi. Nieustannie będziesz się zastanawiać, co znaczą te małe słówka w zdaniu, których dosłowne tłumaczenie nie ma sensu.

Nie dowiesz się jak powiedzieć “Na twoim miejscu zrobiłabym to inaczej”

Nie nauczysz się poprawnego zastosowania czasownika lassen i do końca życia będziesz się głowić nad tym nieszczęsnym werden. A chcąc powiedzieć z jednej strony zawsze będziesz mówić tylko auf einer Seite i już zawsze będziesz się głowił nad pytaniem “Dlaczego w niektórych zdaniach przed czasownikiem pojawia się zu?!”

Dlaczego ten produkt to inwestycja?

Czy 289 zł to dużo? Pomyśl, że ta kwota nie starczyłaby nawet na 4 lekcje indywidualne ze mną. A w kursie spotykasz się ze mną aż 11 razy.  289 zł to inwestycja w lepsze umiejętności językowe, większe możliwości na rynku pracy, lepsze rozumienie języka i pozbycie się kompleksu prostych wypowiedzi. To inwestycja w naturalne i zarazem profesjonalne brzmienie Twoich wypowiedzi. 289 zł  to cena za moje wieloletnie doświadczenie, które włożyłam w ten kurs.  

 

Od kilku miesięcy niemal codziennie otrzymuję zapytania o zajęcia indywidualne, po nieudanych próbach klonowania postanowiłam stworzyć alternatywę zajęć ze mną.

Po tysiącach przeprowadzonych lekcji powstał w mojej głowie jasny obraz tego, co wznosi niemiecki moich uczniów na zupełnie wyższy poziom mówienia i rozumienia i zamknęłam to w pigułce, jaką jest kurs gramatyki b1. Chcę, żeby jak najwięcej osób miało dostęp do tajemnej wiedzy, zaserwowanej w przystępny sposób i w ten sposób otworzyć przed nimi zupełnie inne możliwości. Znasz powiedzenie “Jak Cię widzą, tak Cię piszą”? Ja mam swoja wersję tego powiedzenia “Jak Cię słyszą, tak Cię piszą.” To jak mówimy, wpływa na to, jak jesteśmy odbierani przez społeczeństwo. Czasami pomimo wysokich kompetencji, wiedzy ogólnej nasz ograniczony język jest barierą, która uniemożliwia pokazanie naszego prawdziwego potencjału.

Masz pytanie 

1 + 1 =

%d bloggers like this: