Zaznacz stronę

kurs gramatyki niemieckiej

od zera do bohatera

#opanuj najważniejsze zaganienia gramatyczne

299 zł

149 zł

lekcji

słówek

ćwiczeń

plików do ściągnięcia

Co dostajesz wraz z kursem?

LEKCJA VIDEO

Każda lekcja rozpoczyna się od lekcji video, którą możesz obejrzeć dowolną ilośc razy. Lekcja video wprowadzi Cię do tematu, a widoczna prezentacja ułatwi zapamiętanie.

 

PLIK PDF Z PREZENTACJĄ

Każdą prezentację możesz ściągnąć w wygodnej wersji pdf. Plik pdf możesz wydrukować, nanosić swoje notatki .

 

LISTA SŁOWNICTWA

Każda lekcja to prócz gramatyki również słówka. Lista słów z lekcji ułatwia rozumienie lekcji oraz pomaga w rozwiazywaniu ćwiczeń. Listę również można ściągnąć jako plik pdf i wydrukować.

 

INTERKATYWNE ĆWICZENIA GRAMATYCZNE

Każda lekcja zawiera ćwiczenia interaktywne. Ćwiczenia same się sprawdzają i od razu wiesz, czy Twoja odpowiedź jest poprawna. Jest to bardzo wygodne i efektywne.

 

ĆWICZENIA NA SŁOWNICTWO

Gramatyka bez słownictwa jest bezużyteczna, dlatego w lekcjach umieściłam dużą ilość ćwiczeń na słownictwo z lekcji. Są to fiszki z wymową, testy, quizy, krzyzówki oraz dopasowywanie par. Niektóre ćwiczenia wykonywane są na czas i można ścigać się z innymi uczestnikami kursu.

GRUPA WSPARCIA NA FEJSBUKU

Kupując kurs zostajesz członkiem grupy na fejsbuku, na której będę pomagała w razie trudności i organizowała transmisje na żywo. Będą też wyznaczone dyżury, kiedy będę dostępna na czacie. Jeśli brakuje Tobie motywacji- to będzie miejsce dla Ciebie!

 

Wszystkie filmiki zrobione🙂 myślę że kurs jak najbardziej na bardzo duży plus. Co najważniejsze, jest przejrzysty. Wszystko dobrze wyjaśnione w odpowiedniej kolejności. Myślę, że sprawdzi się zarówno u osób, które zaczynają naukę oraz u tych, które chcą sobie trochę usystematyzować podstawowe zagadnienia. Jedno jest pewne, na pewno tym kursem nowe osoby nie zniechęcą się do języka niemieckiego. Zadania interaktywne mega super. Ich ilość była spora, co według mnie też jest duża zaletą. Mam nadzieję, że powstanie kolejna edycja kursu ! 🥰 Dziękuję za możliwość testowania 🙂 Basia

Kim jestem?

Niemiecki od zawsze był moją pasją i już w przedszkolu wiedziałam, że to właśnie z nim chcę związać swoją przyszłość- od tego czasu ani przez chwilę nie zwątpiłam w ten pomysł- okazał się on całkiem słuszny.  I tak właśnie od poniedziałku do czwartku pomagam moim uczniom przełamać barierę językową, przygotować się do wyjazdu do Niemiec, pomagam zdawać lepiej egzaminy, pisać e-maile oraz lepiej radzić sobie w pracy. Uwierz mi, że niemiecki nie jest wcale taki trudny, a przy odrobinie chęci i pracy jesteś w stanie się nim swobodnie posługiwać.

Częste pytania

Czy obsługa platformy kursu jest trudna?
Nie! Zrobię wszystko, żeby obsługa kursu była możliwie naprostsza. Moim celem jest, żebyście mogli skupić się na treści i nie martwili się obsługą kursu. Gwarantuję, że każdy, kto wie jak właczyć i wyłączyć komputer poradzi sobie z obsługą kursu.
Czy w razie problemów otrzymam pomoc?
Każdy, kto poczuje się zagubiony w kursie otrzyma pomoc techniczną.
Jak długo mam dostęp do kursu?
Kurs będzie dostępny przez nieograniczony czas.
Na jakim poziomie jest ten kurs?
Kurs rozpoczyna się od poziomu A1, ale osoby które są na poziome A2 też znajdą coś dla siebie. Kursy dla wyższych poziomów są w planach.
Czy po tym kursie zacznę mówić?
Z pewnością poczujesz większą pewność w mówieniu, poznasz słowa niezbędne do codziennej komunikacji.
Czy do zrobionej lekcji mogę wrócić?
Do każdej lekcji można wrócić. Nagrania można oglądać wielokrotnie. Ćwiczenia można wykonywać wiele razy.
%d bloggers like this: